Opcje przeglądania

Rower elektryczny wyposażony jest w silnik, który może być pomocny podczas pokonywania dłuższych lub bardziej wymagających tras. Nie zastępuje on w całości pracy mięśni, natomiast sprawi, że podróże będą mniej wymagające. Na Rowery Dax znajdziesz rowery elektryczne takich producentów jak E-Maxim czy Unibike. 

Rowery Elektryczne

Rower E-MAXIM BATTERY 3 Rower E-MAXIM BATTERY 3
Producent: Zasada Bikes
Cena:

4 599,00 zł

zobacz więcej
Rower E-Maxim EMT 2.4 damski grafit Rower E-Maxim EMT 2.4 damski grafit
Producent: Zasada Bikes
Cena:

5 599,00 zł

zobacz więcej
Rower E-Maxim LOCUS Rower E-Maxim LOCUS
Producent: Zasada Bikes
Cena:

6 499,00 zł

zobacz więcej
Rower elektryczny Unibike OPTIMA Rower elektryczny Unibike OPTIMA
Producent: Unibike
Cena:

7 799,00 zł

zobacz więcej

Ile kosztuje rower elektryczny?

Ceny rowerów elektrycznych, podobnie jak w przypadku tradycyjnych rowerów, mogą się znacznie od siebie różnić. W zależności od parametrów technicznych, marki, komponentów koszt zakupu będzie inny. Na Rowery Dax znajdziesz rowery elektryczne marki Zasada Bikes już od 4 599,00 zł

 

Na co zwrócić uwagę przy zakupie roweru elektrycznego?

Podczas zakupu roweru elektrycznego należy zwrócić uwagę m.in. na moc silnika oraz pojemność akumulatora. To od tych parametrów będzie w największym stopniu zależał zasięg, jaki możemy pokonać na jednym ładowaniu. Warto również wziąć pod uwagę wagę roweru, ze względu na to, że rowery elektryczne są cięższe niż tradycyjne jednoślady. Dodatkowym kryterium powinno być przeznaczenie roweru. Obecnie producenci tworzą inne rowery elektryczne z myślą o jazdy po mieście, a inne gdy chcemy się nimi poruszać w górach czy po szosie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl